0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Perspolis Teheran
۰
۰
Foolad Khuzestan FC
Finished
۲۰:۳۰
Tractor Sazi FC
۱
۱
Zob Ahan
Finished
۱۸:۳۰
Sanat Naft
۰
۱
Aluminium Arak
Finished
۲۰:۳۰
Havadar SC
۱
۱
Naft Masjed Soleyman
Finished
۱۹:۳۰
Mes Kerman FC
۳
۰
Paykan
Finished
۱۹:۳۰
  France Ligue 1
Olympique Lyonnais
۱
۰
ES Troyes AC
inprogress
۲۳:۳۰
  Turkey Super Lig
Umraniyespor
۰
۰
Galatasaray SK
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain La Liga
RCD Espanyol
۰
۱
Rayo Vallecano
inprogress
۲۲:۳۰
  Japan J League
Nagoya Grampus Eight
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۵:۰۰
  England Championship
Norwich City FC
۰
۰
Millwall
inprogress
۲۳:۳۰
  Egypt Premier League
Pyramids FC
۱
۱
Smouha
inprogress
۲۳:۳۰
Pharco
۰
۱
El Zamalek
Finished
۲۱:۰۰
Misr Lel Makasa
۰
۳
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۲۱:۰۰
  Germany Bundesliga
Borussia Monchengladbach
۱
۰
Hertha BSC Berlin
inprogress
۲۳:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Estoril Praia
۱
۰
Rio Ave
inprogress
۲۳:۴۵
  Poland Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
۰
۱
KS Gornik Zabrze
inprogress
۲۳:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۲
۱
Miedz Legnica
Finished
۲۰:۳۰
  Asia AFC Champions League
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۴
۰
Kitchee
Finished
۱۲:۳۰
Johor Darul Takzim FC
۰
۵
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Superligaen
Lyngby BK
۰
۳
FC Copenhagen
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Argentinos Juniors
۱
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۵:۰۰
Talleres de Cordoba
۳
۳
Patronato
Finished
۰۲:۳۰
Union Santa Fe
۰
۲
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico Aldosivi
۳
۲
Velez Sarsfield
Finished
۰۰:۰۰
Banfield
۰
۲
Racing Club
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Serie B
CS Alagoano
۲
۰
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۳:۳۰
Tombense MG
۱
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
  Austria 2. Liga
SKN St. Polten
۲
۰
SV Kapfenberg
Finished
۲۰:۴۰
SKU Amstetten
۱
۰
FC Liefering
Finished
۲۰:۴۰
FK Austria Wien II
۳
۳
SK Rapid Wien II
Finished
۲۰:۴۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۰
۰
VfB Admira Wacker Modling
inprogress
۲۳:۰۰
SV Horn
۱
۱
Floridsdorfer AC
Finished
۲۰:۴۰
  Colombia Primera B
Atletico Cali F.C.
۱
۰
Tigres FC
Finished
۰۰:۳۰
  Vietnam V-League
Hoang Anh Gia Lai
۱
۲
Hai Phong
Finished
۱۴:۳۰
The Cong Viettel FC
۲
۰
Song Lam Nghe An
Finished
۱۶:۴۵
Hong Linh Ha Tinh
۲
۰
Nam Dinh
Finished
۱۵:۳۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۴
۲
Tampines Rovers FC
Finished
۱۶:۱۵
  Spain LaLiga 2
Villarreal CF B
۲
۱
Eibar
inprogress
۲۲:۳۰
  Ireland 1. Division
Galway United
۰
۲
Bray Wanderers AFC
inprogress
۲۳:۱۵
Cobh Ramblers
۰
۰
Cork City FC
inprogress
۲۳:۱۵
Athlone Town FC
۱
۰
Treaty United
inprogress
۲۳:۱۵
  Slovakia 2. Liga
SK Slovan Bratislava B
۱
۲
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Premier League
PFK Kryliya Sovetov Samara
۱
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۲۰:۳۰
  Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo FC
۲
۱
Persebaya Surabaya
Finished
۱۳:۳۰
Bhayangkara Surabaya United
۰
۱
Persis Solo
Finished
۱۳:۰۰
Madura FC
۱
۰
Dewa United FC
Finished
۱۵:۴۵
Persita Tangerang
۵
۳
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۸:۰۰
PSS Sleman
۰
۱
Persib Bandung
Finished
۱۸:۰۰
  Germany 3.Liga
TSV 1860 Munchen
۳
۱
Hallescher FC
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark 1st Division
Hvidovre IF
۱
۰
Koge
Finished
۲۱:۰۰
Elite 3000 Helsingor
۴
۰
Fremad Amager
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
America Mg
۲
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Banik Ostrava U19
۱
۳
FC Slovacko U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Pardubice U19
۱
۲
Mlada Boleslav U19
Finished
۱۲:۴۵
Hradec Kralove U19
۲
۳
Zbrojovka Brno U19
Finished
۱۳:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۱
۲
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۴:۳۰
Ceske Budejovice U19
۲
۱
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۳:۳۰
Pribram U19
۱
۴
Dukla Praha U19
Finished
۱۳:۳۰
Karvina U19
۲
۳
Sparta Prague U19
Finished
۱۶:۰۰
  North and Central America CONCACAF League
Real Espana
۲
۰
CS Cartagines
Finished
۰۲:۳۰
CSD Municipal
۲
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۶:۳۰
LD Alajuelense
۵
۰
Alianza FC
Finished
۰۴:۳۰
  Chile Copa Chile
Cobresal Salvador
۱
۱
Universidad de Chile
Finished
۰۵:۰۰
Huachipato
۱
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
  Poland II Liga
Garbarnia
۰
۱
Lech Poznan II
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
Sporting Braga B
۱
۱
Varzim SC
Finished
۲۱:۳۰
  Malta Premier League
Birkirkara FC
۲
۰
Sirens FC
Finished
۲۱:۰۰
FC Balzan
۲
۱
Zebbug Rangers FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Italy Campionato Primavera
Sassuolo U19
۱
۱
Juventus U19
Finished
۲۲:۰۰
Lecce U19
۲
۰
Napoli U19
Finished
۲۰:۰۰
  Kazakhstan 1. Division
FK Shakhtar Bulat
۲
۳
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۷:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Shamakhi FK
۱
۱
Sabayil FK
Finished
۱۷:۰۰
  Mexico LIGA MX
Santos Laguna Mexico
۲
۱
Leon
Finished
۰۴:۳۵
San Luis
۳
۲
Pumas UNAM
Finished
۰۶:۳۵
  Iceland Cup
Vikingur Reykjavik
۵
۳
KR Reykjavik
Finished
۰۰:۳۰
  Oman Professional League
Al-Nahda
۰
۰
Dhofar
Finished
۱۸:۳۰
Bahla
۰
۲
Al-Rustaq
Finished
۱۸:۲۵
  Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa
۱
۱
PFC Minyor Pernik
Finished
۲۰:۰۰
  Portugal Liga Segunda
CD Tondela
۱
۱
Sporting Covilha
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Serie B
Bari
۰
۱
Palermo
inprogress
۲۳:۱۵
  Germany 2. Bundesliga
1.FC Magdeburg
۰
۴
Hannover 96
Finished
۲۱:۰۰
Hamburger SV
۱
۲
SV Darmstadt 98
Finished
۲۱:۰۰
  Romania Liga I
FC U Craiova 1948
۰
۱
SC FC Petrolul Ploiesti
inprogress
۲۲:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۱
Campionii FC Arges
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia HNL
NK Slaven Belupo Koprivnica
۰
۱
NK Gorica
inprogress
۲۲:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Sarajevo
۱
۱
FK Sloboda Tuzla
inprogress
۲۲:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Willem II Tilburg
۱
۱
Telstar
inprogress
۲۲:۳۰
MVV Maastricht
۲
۱
ADO Den Haag
inprogress
۲۲:۳۰
Helmond Sport
۰
۰
FC Eindhoven
inprogress
۲۲:۳۰
NAC Breda
۱
۰
FC Oss / Top Oss
inprogress
۲۲:۳۰
FC Den Bosch
۰
۰
SV Roda JC
inprogress
۲۲:۳۰
FC Dordrecht
۲
۱
FC Utrecht Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana
۲
۲
Zamora FC
Finished
۰۳:۴۵
Zulia FC
۰
۰
Aragua FC
Finished
۰۱:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Pitea IF (W)
۲
۱
Rosengard (W)
Finished
۲۰:۳۰
BK Hacken (W)
۶
۰
KIF Orebro (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Daejeon Korail
۱
۰
Changwon City
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Hapoel Herzeliya
۲
۰
Hapoel Marmorek
Finished
۱۰:۰۰
CD La Nucia
۱
۲
Mar Menor
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Raanana
۴
۰
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۰:۳۰
Nea Salamis FC
۱
۲
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۲۰:۳۰
CF Cristo Atletico
۱
۲
CF Fuenlabrada
Finished
۲۱:۳۰
Sevilla Atletico
۰
۱
Ceuta
inprogress
۲۲:۳۰
Vicenza
۲
۱
Virtus Vecomp Verona
inprogress
۲۲:۳۰
Textil Escudo B
۰
۲
Racing Santander B
inprogress
۲۳:۰۰
Yeclano Deportivo
۱
۰
Eldense
inprogress
۲۳:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Independiente FBC
۱
۰
2 de Mayo
Finished
۰۳:۴۵
River Plate Asuncion
۱
۲
Pastoreo FC
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CD Tepatitlan de Morelos
۳
۰
Correcaminos
Finished
۰۲:۳۰
Pumas Tabasco
۱
۱
CF Atlante
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Copa Colombia
Union Magdalena Santa Marta
۲
۱
La Equidad
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Nacional de Medellin
۱
۱
Junior
Finished
۰۵:۳۰
  Ireland Premier Division
Shelbourne FC
۰
۱
Bohemian FC Dublin
inprogress
۲۳:۱۵
Drogheda United
۰
۰
Derry City
inprogress
۲۳:۱۵
UCD
۰
۱
St Patrick's Athletic
inprogress
۲۳:۱۵
Finn Harps FC
۱
۰
Sligo Rovers FC
inprogress
۲۳:۳۰
  England Premier League 2 Division 1
Everton U21
۲
۲
Manchester United U21
inprogress
۲۲:۳۰
Fulham U21
۲
۲
Crystal Palace U21
Finished
۱۸:۳۰
Leicester U21
۲
۱
West Ham Utd U21
inprogress
۲۲:۳۰
  Austria Landesliga
SV Wienerberger
۳
۳
Sportunion Mauer
Finished
۲۰:۳۰
SV Donau
۲
۰
SK Slovan Hac
Finished
۲۰:۳۰
UFC Fehring
۳
۰
SV Lebring
Finished
۲۱:۳۰
Weinland Gamlitz
۱
۱
Furstenfeld
Finished
۲۱:۳۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۳
۰
ASV 13
Finished
۲۰:۳۰
ASK Klagenfurt
۱
۱
ATUS Ferlach
Finished
۲۰:۳۰
Innsbrucker AC
۲
۰
SC Münster
inprogress
۲۲:۰۰
Judenburg
۱
۶
Usv Mettersdorf
Finished
۲۰:۳۰
SV Strass
۴
۱
FC Grossklein
Finished
۲۱:۳۰
SC Retz
۱
۱
Langenrohr
inprogress
۲۲:۰۰
ASV Schrems
۲
۳
SCU Ardagger
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland 1. Division
Chojniczanka Chojnice
۲
۱
Gornik Leczna
Finished
۲۰:۳۰
LKS Lodz
۱
۰
KS Ruch Chorzow
inprogress
۲۳:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Hrvatski Dragovoljac
۰
۰
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۲۰:۰۰
Kustosija
۱
۴
NK Dugopolje
Finished
۲۰:۰۰
  Armenia Premier League
Lernayin Artsakh FC
۱
۱
BKMA Yerevan
Finished
۱۷:۳۰
Alashkert
۱
۱
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL South Australia Women
Adelaide City (W)
۱
۰
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۱۵
FFSA NTC (W)
۲
۴
West Adelaide (W)
Finished
۱۵:۳۰
Metro United (W)
۵
۳
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
CA Estudiantes Caseros
۰
۰
Deportivo Santamarina
inprogress
۲۳:۰۰
  Belgium Super League Women
Genk (W)
۰
۱
AA Gent (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Novi Pazar
۱
۱
Napredak Krusevac
inprogress
۲۲:۳۰
  Slovenia 2.SNL
ND Triglav Kranj
۲
۱
Krsko
inprogress
۲۲:۳۰
NK Nafta Lendava
۱
۰
ND Ilirija
inprogress
۲۲:۳۰
  South Africa Premier League
Moroka Swallows
۲
۳
Amazulu FC
Finished
۲۲:۰۰
  France National
Paris 13 Atletico
۱
۱
Stade Briochin
inprogress
۲۲:۰۰
Orleans US 45
۰
۰
AS Nancy Lorraine
Finished
۲۲:۰۰
Red Star 93 Saint Ouen
۱
۰
FC Villefranche Beaujolais
Finished
۲۲:۰۰
Dunkerque
۰
۱
US Concarneau
Finished
۲۲:۰۰
Avranches
۱
۲
LB Chateauroux
Finished
۲۲:۰۰
Le Puy
۲
۰
Versailles 78
Finished
۲۲:۰۰
Bourg-Peronnas
۱
۱
FC Bastia-Borgo
Finished
۲۲:۰۰
Martigues
۲
۱
Cholet
Finished
۲۲:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Kristianstad FC
۳
۲
Eslovs BK
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga West
Wuppertaler SV Borussia
۰
۰
TSV Alemannia Aachen
Finished
۲۱:۳۰
SG Wattenscheid 09
۰
۰
SC Wiedenbruck
inprogress
۲۲:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
VIFK Vaasa
۲
۱
Närpes Kraft
Finished
۲۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Univ. Queensland
۳
۲
The Gap
Finished
۱۵:۰۰
  Malaysia Premier League
Kelantan United FC
۴
۰
Selangor FC II
Finished
۱۳:۱۵
  Ecuador Liga Pro Serie B
Manta FC
۱
۲
Indepiendente Juniors
Finished
۰۴:۳۰
Libertad FC
۰
۱
Buhos ULVR F.C.
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Copa Santa Fe
Sportivo AC Las Parejas
۲
۰
CA Defensores de Villa Cassini
Finished
۰۴:۳۰
  Iceland 4. Deild
Arborg
۱
۴
IB Uppsveitir
Finished
۰۰:۳۰
Lettir
۳
۲
KB Breidholt
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico U20 Championship
Juarez U20
۳
۲
Mazatlan U20
Finished
۱۹:۳۰
Necaxa U20
۱
۱
Chivas Guadalajara U20
Finished
۱۸:۳۰
  England Premier League 2 Division 2
Aston Villa U21
۱
۱
Leeds United U21
inprogress
۲۲:۳۰
Stoke City U21
۰
۲
Southampton U21
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Victoria Hamburg
۲
۱
TUS Dassendorf
Finished
۲۲:۰۰
FC Suderelbe
۷
۰
Hamburger SV III
inprogress
۲۱:۳۰
TUS Osdorf
۱
۳
Hamm United
inprogress
۲۲:۰۰
Eimsbutteler TV
۱
۰
Union Tornesch
inprogress
۲۲:۴۵
  Hungary NB I
Puskas FC Academy
۰
۱
Kecskemeti TE
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera A Women
San Lorenzo (W)
۴
۰
Comunicaciones (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Turkey 1. Lig
Boluspor
۰
۲
Genclerbirligi SK
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium First Division A
Eupen
۰
۳
R.F.C. Seraing
inprogress
۲۳:۱۵
  Slovenia Prva liga
Radomlje
۰
۰
Tabor Sezana
inprogress
۲۲:۴۵
  Greece Super League
Volos NFC
۱
۱
Asteras Tripolis
inprogress
۲۳:۰۰
  Iceland 1. Deild Women
HK Vikingur (W)
۲
۰
Haukar Hafnafjordur (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Augnablik (W)
۰
۰
Grindavik (W)
inprogress
۲۳:۴۵
Fjolnir (W)
۱
۴
Fylkir Reykjavik (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۰
Quepos Cambute
inprogress
۲۳:۳۰
  Iceland 3. Deild
KFG Gardabaer
۰
۰
Kari Akranes
inprogress
۲۳:۴۵
Augnablik Kopavogur
۰
۰
IH Hafnarfjordur
inprogress
۲۳:۰۰
KH Hildarendi
۰
۰
Vaengir Jupiters
inprogress
۲۳:۴۵
  Germany Oberliga NOFV Nord
MSV Pampow
۲
۳
FC Hansa Rostock II
Finished
۲۲:۰۰
FSV Union Furstenwalde
۰
۰
TSG Neustrelitz
Finished
۲۲:۰۰
Hertha Zehlendorf
۱
۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
inprogress
۲۲:۱۵
  Thailand Thai League 2
MOF Customs United
۳
۲
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
1. SC Feucht
۰
۳
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۲۱:۳۰
TSV 1923 Großbardorf
۰
۱
1. FC Eintracht Bamberg
Finished
۲۱:۰۰
SC Eltersdorf
۱
۰
TSV Kornburg
Finished
۲۱:۳۰
SpVgg SV Weiden
۲
۰
ASV Neumarkt
Finished
۲۱:۳۰
ASV Cham
۳
۲
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۲۱:۳۰
  Thailand Thai League 1
Buriram United FC
۶
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Moreton Bay United (W)
۱
۳
Souths United NPL (W)
Finished
۱۴:۰۰
  India Shillong Premier League
Mawkhar
۰
۱
Rangdajied United FC
Finished
۱۵:۰۰
  India Delhi Senior Division
Delhi FC
۱
۱
Hindustan FC
Finished
۱۵:۱۵
  Bhutan Premier League
Transport United FC
۲
۲
Ugyen Academy FC
Finished
۱۶:۳۰
  China Super League
Hebei CFFC
۱
۷
Changchun Yatai
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
AS Kigali
۲
۰
Etincelles FC
Finished
۱۷:۳۰
Espoir FC
۱
۰
Marines FC
Finished
۱۷:۳۰
Sunrise FC
۱
۰
Police FC
Finished
۱۷:۳۰
AP Rwandaise FC
۲
۱
Musanze FC
Finished
۲۱:۰۰
  Finland Kolmonen
TiPS
۶
۰
NouLa
Finished
۲۰:۰۰
IPS Edustus
۴
۲
KoPa
Finished
۲۰:۰۰
FC Kontu
۳
۲
HerTo
Finished
۲۰:۳۰
Valtti
۲
۰
HIFK II
Finished
۲۰:۴۵
EIF/Akademi
۴
۱
Espa
Finished
۱۹:۳۰
FC Kirkkonummi
۲
۱
BK-46
Finished
۱۹:۳۰
Masku
۳
۲
AIFK Turku
Finished
۲۰:۰۰
RiPS
۳
۱
KoiPS
Finished
۲۰:۰۰
JaPS II
۴
۰
MPS/Atletico Malmi
Finished
۲۰:۳۰
LePa
۰
۷
EBK
Finished
۲۱:۴۵
  Czech Republic 2. Liga
SFC Opava
۰
۱
Vyskov
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۱
۲
Vanesrborgs IF
Finished
۲۱:۳۰
IK Oddevold
۲
۱
Lindome GIF
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Luckenwalde
۲
۲
BSG Chemie Leipzig
Finished
۲۱:۳۰
SV Babelsberg 03
۲
۲
VSG Altglienicke
Finished
۲۱:۳۰
Chemnitzer FC
۱
۰
BFC Dynamo Berlin
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
Worgl SV
۱
۳
SV Fugen
Finished
۲۲:۰۰
SV Hall
۰
۲
Reichenau
Finished
۲۱:۳۰
SC Kundl
۱
۱
SPG Motz/Silz
Finished
۲۲:۰۰
  Switzerland Swiss Cup
FC Bulle
۰
۴
FC Thun
Finished
۲۱:۳۰
Stade Nyonnais
۱
۴
Servette Geneve FC
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Regionalliga Salzburg
SV Wals-Grünau
۴
۰
Hallein
Finished
۲۲:۰۰
SV Seekirchen
۲
۲
SV Austria Salzburg
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
FC Gutersloh 2000
۲
۳
TSV Victoria Clarholz
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Ratinger Spvg
۱
۳
VfB 03 Hilden
inprogress
۲۲:۰۰
Sonsbeck
۰
۴
TSV Meerbusch
Finished
۲۱:۳۰
  Bolivia LFPB
Universitario De Vinto
۰
۱
Nacional Potosi
inprogress
۲۳:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Athletico Paranaense U20
۱
۱
Sao Paulo FC U20
inprogress
۲۳:۰۰
  Scotland Championship
Partick Thistle
۲
۰
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۲۳:۱۵
  Northern Ireland Championship 1
FC Ards
۰
۲
Loughgall
inprogress
۲۳:۱۵
  Northern Ireland Premiership
Glentoran FC
۱
۱
Crusaders FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Sweden 2. Division Norrland
Umea FC Academy
۴
۰
Sandviks IK
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
SC Kalsdorf
۱
۵
DSV Leoben
Finished
۲۱:۳۰
Deutschlandsberger SC
۲
۱
Union Vocklamarkt
Finished
۲۱:۳۰
Union Gurten
۱
۱
Bad Gleichenberg
Finished
۲۱:۳۰
SAK Klagenfurt
۳
۲
WAC Amateure Sankt Andre II
Finished
۲۱:۳۰
SK Treibach
۱
۱
SC Gleisdorf
Finished
۲۱:۳۰
Ried II
۰
۳
LASK Linz II
Finished
۲۱:۳۰
SV Allerheiligen
۰
۲
WSG Hertha Wels
Finished
۲۱:۳۰
  Wales Premier League
Newtown AFC
۰
۲
Flint Town United
inprogress
۲۳:۱۵
Connah's Quay Nomads
۰
۰
Airbus UK
inprogress
۲۳:۱۵
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Lauterach
۰
۰
Admira Dornbirn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Wolfurt
۰
۰
VfB Hohenems
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SC Rothis
۰
۰
FC Rotenberg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko B
KaaPo
۲
۱
Musan Salama
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Paulista Women
RB Bragantino (W)
۳
۰
Sao Paulo (W)
Finished
۰۲:۳۰
Corinthians Paulista (W)
۶
۰
Portuguesa de Desportos SP (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Japan J4 League
Nara Club
۳
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۱۳:۴۵
  Tanzania Premier League
Ihefu FC
۰
۱
Namungo FC
Finished
۱۷:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KS Kukesi
۱
۱
KF Tirana
Finished
۱۹:۳۰
  Belarus Premier League
Torpedo Zhodino
۱
۱
FC Minsk
Finished
۱۹:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Atmosfera
۳
۱
Banga Gargzdai II
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 2. Division
Hellerup IK
۱
۳
B93 Kopenhagen
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۳
۰
NJS
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico Liga TDP
CD Cuervos Blancos
۲
۳
Chilangos FC
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
FC Pipinsried
۴
۱
VfB Eichstatt
Finished
۲۰:۳۰
SV Wacker Burghausen
۲
۲
TSV Buchbach
Finished
۲۱:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۲
۰
Bayern Munich II
Finished
۲۱:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۰
۰
FC Augsburg II
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
FC Wurzburger Kickers
۲
۱
DJK Vilzing
Finished
۲۱:۰۰
Heimstetten
۰
۳
FV Illertissen
Finished
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
FC Barcelona (W)
۱
۱
Paris Saint Germain (W)
Finished
۲۰:۳۰
Manchester United (W)
۰
۰
FC Bayern Munchen (W)
inprogress
۲۳:۳۰
VfL Wolfsburg (W)
۲
۱
PSV Eindhoven (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
SV Erlbach
۲
۰
1860 Rosenheim
Finished
۲۱:۳۰
FC 1907 Memmingen
۲
۳
TSV 1865 Dachau
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria Regionalliga East
USV Scheiblingkirchen
۲
۲
SV Stripfing/Weiden
Finished
۲۱:۳۰
ASV Drassburg
۱
۱
Wiener Viktoria
Finished
۲۱:۳۰
Marchfeld Donauauen
۲
۱
ASV Siegendorf
Finished
۲۱:۳۰
SC Wiener Neustadter
۲
۳
SR Donaufeld
Finished
۲۲:۰۰
Wiener SK
۳
۱
SV Leobendorf
inprogress
۲۲:۰۰
SC Neusiedl am See 1919
۰
۲
FCM Traiskirchen
inprogress
۲۲:۳۰
Kremser SC
۰
۱
TWL Elektra
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
Eilenburg
۳
۱
FC Einheit Wernigerode
Finished
۲۱:۰۰
VfB Auerbach
۱
۳
VFC Plauen
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Arminia Ludwigshafen
۰
۵
FV Dudenhofen
Finished
۲۱:۰۰
1.FC Kaiserslautern II
۰
۱
SV Morlautern
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
VfR Aalen
۱
۲
TSG Balingen
Finished
۲۱:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۵
۴
FC Astoria Walldorf
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Herrestads AIF
۲
۱
Angered BK
Finished
۲۱:۳۰
  Wales Cymru South
Afan Lido Port Talbot
۱
۱
Llantwit Major
inprogress
۲۳:۰۰
Briton Ferry Athletic FC
۱
۰
Llanelli AFC
inprogress
۲۳:۰۰
Ammanford AFC
۰
۲
Taffs Well
inprogress
۲۳:۰۰
Goytre United
۱
۲
Carmarthen Town
inprogress
۲۳:۰۰
Swansea University
۱
۳
Trefelin
inprogress
۲۳:۰۰
  Colombia U19 Championship
El Minuto FC U19
۰
۲
Atletico Huila U19
Finished
۲۱:۳۰
  Wales Cymru North
Chirk AAA
۰
۰
Gresford Athletic
Finished
۲۲:۰۰
Llandudno FC
۱
۰
Cefn Druids AFC
inprogress
۲۳:۰۰
Ruthin Town FC
۰
۱
Guilsfield FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Belgium First Division B
SK Deinze
۲
۱
Genk II
inprogress
۲۲:۳۰
SL16
۱
۱
Kfco Beerschot-Wilrijk
inprogress
۲۲:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Danubio
۲
۱
Montevideo City Torque
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
SKA Brasil U20
۰
۲
Ponte Preta SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Botev Plovdiv 1912
۲
۱
PFC Cherno More Varna
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TUS Dietkirchen
۳
۲
TSV Steinbach II
Finished
۲۱:۰۰
Eintracht Frankfurt II
۳
۰
Giessen
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Trelleborgs U21
۲
۱
Landskrona Bois U21
Finished
۲۱:۰۰
  England Professional Development League
Sheffield Wednesday U21
۰
۵
Charlton Athletic U21
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Tolo IF
۲
۰
Assyriska BK
Finished
۲۱:۰۰
Landvetter IS
۰
۱
Onsala BK
Finished
۲۱:۳۰
  Gambia Division 2
Young Africans Banjul
۷
۱
Kiang West FC
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia Prva Liga
OFK Vrsac
۲
۰
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
RSC Hamsik Academy
۰
۱
FK Podkonice
Finished
۱۹:۰۰
  Hungary NB I Women
Puskas FC (W)
۱
۱
Szent Mihaly SE (W)
Finished
۱۸:۰۰
Diosgyori VTK (W)
۲
۱
MOL Fehervar FC (W)
Finished
۱۹:۰۰
Haladas Viktoria (W)
۰
۰
Gyori ETO (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Youth Championship
Spartak Moscow U19
۱
۲
Zenit U19
Finished
۱۷:۳۰
Sochi U19
۱
۱
Krasnodar U19
Cancelled
۱۸:۳۰
Akhmat Grozny U19
۰
۱
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۸:۳۰
Chertanovo U19
۳
۰
Khimki U19
Finished
۱۸:۳۰
  Malaysia U19 Cup
Selangor FA U19
۱
۰
Pahang U19
Finished
۱۷:۱۵
  Malawi Super League
Ekwendeni Hammers
۱
۱
Silver Strikers
Finished
۱۷:۰۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Alga Bishkek
۰
۲
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Inter De Minas U20
۱
۱
Santarritense U20
Finished
۱۶:۳۰
  Australia FNT Darwin Premier League
University Azzurri FC
۲
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal U19 Championship
Sporting Lisbon U19
۳
۰
Estoril U19
Finished
۱۴:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Preston Lions (W)
۵
۰
Melbourne University (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland U19 League
Leiknir/KB U19
۲
۳
HK/Ymir Kopavogur U19
Finished
۰۰:۳۰
  Slovakia Super Liga
Podbrezova
۲
۰
FC Dukla Banska Bystrica
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید